Grafiskā dizaina kursi gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem! Individuāli veidota kursu programma, vadoties pēc Jūsu zināšanām un mērķiem, kurus vēlaties sasniegt.

Uzņēmumi kas veiksmīgi izmanto mūsu apmācību pakalpojumus

Apmācību Process

Nodarbības notiek uz mūsu datoriem. Apgūstam visu programmas funkcionalitāti, kompozīciju, efektīva dizaina izstrādes tendences, mārketinga pamatus, krāsu nozīmi un saskaņu.

Sertifikāts un prakse

Pēc kursu beigšanas, nokārtojot pārbaudes darbu, tiek izsniegts sertifikāts.
Papildus ir iespēja iziet praksi reklāmas aģentūrā.

Kursi notiek onlainā vai klātienē

Par apmācības procesu pirms nodarbībām detalizēti visu izrunājam.
Laikus un dienas saskaņojam individuāli.


Corel Draw - Vektorgrafika

Darbi kurus spēsiet īstenot pēc Corel Draw kursu pabeigšanas

 • dizaina-kursi-1
 • dizaina-kursi-2
 • dizaina-kursi-3
 • dizaina-kursi-4
 • dizaina-kursi-5
 • dizaina-kursi-6
 • dizaina-kursi-7
 • dizaina-kursi-8
 • dizaina-kursi-9
 • dizaina-kursi-91

Photoshop - Rastra grafika

Darbi kurus spēsiet īstenot pēc Photoshop kursu pabeigšanas

 • datordizaina-kursi-1
 • datordizaina-kursi-10
 • datordizaina-kursi-2
 • datordizaina-kursi-4
 • datordizaina-kursi-5
 • datordizaina-kursi-6
 • datordizaina-kursi-7
 • datordizaina-kursi-8
 • datordizaina-kursi-9
 • datordizaina-kursi-91

Atsauksmes

Esmu ļoti apmierināta ar Adobe Photoshop kursiem, ko apguvu First Design Studio. Patika, ka nodarbības notiek individuāli, līdz ar to varēju pati diktēt savu tempu, un man bija nedalīta uzmanība. Lai gan jau biju strādājusi ar Adobe Photoshopu vairākus gadus, jau pirmajā nodarbībā uzzināju dažādas nianses, par kurām iepriekš nezināju. Līdz ar to katra nodarbība atvēra ar vien jaunas iespējas radošajai izpausmai. Loti noderīgi bija arī mājasdarbi, kas ļāva pašai darboties mājās, un saprast, vai nodarbībā iegūtā informācija ir saprotama, vai ir vēl kas jāpielabo tehniskajos jautājumos.

Antra Milaseviča

Antra MilasevičaStarFM

Uzsākot apmeklēt Corel Draw datordizaina kursus manī bija lielas bažas par to, vai spēšu apgūt kursu programmu pilnīgi bez jebkādām priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes. Pateicoties individuālajai pieejai, atbildēm uz visiem mani interesējošiem jautājumiem un apjomīgajiem mājas darbiem, es bez sarežģījumiem esmu apguvusi un izpratusi visu nepieciešamo. Liels paldies Vitālijam par sniegtajām zināšanām!

Ilze Ķergalve

Ilze ĶergalveSales.lv | Loterijas.lv

Apmeklēju datordizaina kursus - Coreldraw. Ļoti patika. Interesanti, lietderīgi un ļoti palīdzēja turpmākai sevis pilnveidei datordizainā. Liels paldies Vitālijam!

Karīna Matilēviča

Karīna Matilēviča

Biju ļoti priecīga, uzzinot par iespēju individuāli apgūt maketēšanas pamatiemaņas. Tās man ļoti noder gan darbā, kas saistīts ar mārketingu, gan arī privāti - plānojot un īstenojot dažādus ģimenes un draugu pasākumus. Paldies Vitālijam par pacietību un ieinteresētību! Noteikti kādā brīdī atkal turpināšu kursus, lai elementārās prasmes pārtaptu vērā ņemamākās

Ingūna

IngūnaCapital Clinic Riga


Par Pasniedzēju

Vitālijs Kolotikovs – “First Design Studio” vadītājs un līdzdibinātājs. Iegūtas divas augstākās izglītības. Pirms 12 gadiem sāku uzņēmējdarbību, šajā periodā nodibinot 5 uzņēmumus, no kuriem 3 vēl aktīvi darbojas, tai skaitā viens uzņēmums Lielbritānijā.

Reklāmas dizaina un mārketinga kursi tiek pasniegti jau 8 gadus gan iesācējiem, gan dalībniekiem ar pieredzi grupās, individuāli un uzņēmumu vadītājiem vai darbiniekiem, paaugstinot kvalifikāciju.

Dizaina un mārketinga prasmes apgūtas no vadošajiem šīs nozares speciālistiem. Regulāri tiek apmeklētas starptautiskas konferences, lai sekotu aktualitātēm šajā jomā un spētu nodrošināt mūsu klientus ar pakalpojumu, kas ir konkurētspējīgs starptautiskā tirgū.

Pasaules līmeņa pasniedzēji, bestselleru autori kuru semināri un apmācības tika apmeklētas un no kuriem iegūtās zināšanas tiek nodotas tālāk – Bryan Tracy, Gary Vaynerchuk, Jeff Goodby & Rich Silverstein, Robert Alen, Seth Godin, Robin Sharma u.c.

Jomas kurās specializējos un konsultēju – grafiskais dizains (Corel Draw un Photoshop), mārketings, web izstrāde (CMS sistēmas), datu analītika, biznesa vadība.

Grafiskā Dizaina Kursi

Mēs piedāvājam apgūt ne tikai visu dizaina programmas tehniku un funkcionalitāti, bet padalāmies arī ar veiksmīgākajām izstrādes tehnikām, kā arī lielu uzmanību pievēršam tieši efektīva dizaina izstrādei. Mūsu starptautiskā pieredze, vadot vairākus uzņēmumus un apkalpojot Baltijas top kompānijas, kā arī strādājot ar klientiem Eiropā, Āzijā un Ziemeļ Amērikā, ļauj Jums nodot zināšanas, kā izstrādāt projektus, kuri ne tikai labi izskatās, bet arī efektīvi strādā – sasniedz klienta mērķus un spēj konkurēt starptautiskā tirgū.

Beidzot grafiskā reklāmas dizaina kursu Jūs spēsiet realizēt visa veida reklāmas materiālu izstrādi, pareizu saglabāšanu drukai un interneta videi, kā arī apgūsiet teoriju par efektīvu dizainu, krāsu saskaņu, nozīmi un psiholoģiju. Uzzināsiet aktuālākās tendences grafiskajā dizainā un mārketingā. Papildus programmām iegūsiet zināšanas par dažādu mūsdienīgu resursu efektīvu izmantošanu, kas uzlabos Jūsu veidoto projektu kvalitāti. Sapratīsiet, kas ir kvalitatīvs un profesionāls dizains un kā to efektīvi realizēt. Iepazīsimies arī ar to, kādā veidā veikt komunikāciju ar klientiem, lai prezentētu projektu un izmaksu politiku. Kā sevi pozicionēt kā nozares ekspertu un augt pa karjeras kāpnēm. :)


Individuālu grafiskā dizaina kursu izmaksas 25€ (60 min nodarbība)

Lai labi apgūtu vienu grafiskā dizaina programmu nepieciešams 14-18 nodarbības

Piesakies uz individuālām Online vai klātienes nodarbībām

Mēs sazināsimies, lai precizētu laikus un dienas kurās varam sākt pirmo nodarbību


Please type your full name.
Invalid email address.
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input